Merhaba, hoş geldiniz ! AnneForm'un eşsiz özelliklerini daha iyi kullanabilmek için üye olabilirsiniz.
Ünlüler Hamileyken Neler Yedi?
Beğen

Gwyneth Paltrow 2004’te dünyaya getirdiği kızı Apple’a hamileyken tüm diyet programlarından vazgeçti. Tüm beslenme alışkanlığını değiştirdi; sebzelerin ve tahılların yerini taco, kızartmalar ve özellikle de pizza gibi yağlı yiyecekler aldı. Bir hamilelik anısını anlatırken de Londra’dayken yediği pizzaların beklediğinden çok daha küçük olduğunu söylemişti.

Katie Holmes 2006’da kızı Suri’ye hamileyken adeta kap (cup) kek hastalığına tutulmuştu. Özellikle üzerinde tereyağ kreması olan vanilyalı kap keklere dayanamıyordu. Hatta kap kek sevdasından ötürü New York’a bir pasta dükkânı bile açtı. Yine de formuna dikkat etmek için günde sadece bir tane yemeye çalıştığını söylemişti.

Halle Berry hamileyken canının en çok acılı İtalyan biberi çeşidi olan pepperoncini başta olmak üzere acılı ve tuzlu yiyecekler çektiğini söylemişti. Sandviçlerinin ve salatalarının içine muhakkak bu biberlerden koyduğunu belirtmişti. 2008’de kızı Nahla Ariela Aubry’e hamileyken inanılmaz derecede tuzlu su içtiğini açıklamıştı.

Jennifer Lopez gibi bir güzellik abidesiyse daha çok salsa yediğini söylemişti. Max ve Emme’ye hamileyken günlük içecek olarak portakallı sodayı tercih ediyordu.

Carrie Bradshaw karakterini bir kenara bırakalım; Sarah Jessica Parker oğlu James Wilke’ye hamileyken, canı inanılmaz bir şekilde fast food ürünler çekiyormuş. Bol kalorili hamburgerler ve kızartmalar hamileliğinde vazgeçilmezleri olmuş.

Victoria Beckham hamileliğinde de somon balığı tercihiyle bizi pek şaşırtmadı. Somon balığında bulunan Omega 3 bebek gelişiminde bir hayli önemlidir ve görüldüğü üzere Victoria’nın hamileliğindeki tercihi yine sağlıklı bir tercih olmuş.

Aşırı kilo kaybı sorunu olan Nicole Ritchie hamileliğinde bu derdini geride bırakmıştı. Harlow ve Sparrow’a hamileyken geceleri iştahının arttığını ve böyle durumlarda ana yemek olarak tavuklu makarna ve yanına da karpuz yediğini söylemişti.  

Yorumlar