Merhaba, hoş geldiniz ! AnneForm'un eşsiz özelliklerini daha iyi kullanabilmek için üye olabilirsiniz.
Kıyafet Alışverişi
Beğen

Bebeğiniz için alışveriş yapmadan önce birçok şeyi de hesaba katmalısınız. Aldığınız şeylerin kalitesi, rahatlığı, marka güvenirliği ve fiyatı gibi. Her ebeveyn çocuğunun güzel kıyafetler giydiğini görmek ister. Uygun bir kıyafet ve doğru beden dikkat edilmesi gereken en önemli iki konudur. Bebekler çok çabuk büyür, bu yüzden mantıklı hareket ederek kıyafet alırken bebeğinize göre biraz daha büyük olan bedenler seçin.

Bebeğinin doğmasını dört gözle bekleyen çoğu anne doğumdan önce bebek alışverişini yapar. Bu sayede zamandan tasarruf edilebilirsiniz ve düzeninizi daha kolay oturtabilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetini bilseniz de zamanla beğenileriniz değişebilir ve kıyafetlerin kullanışına göre farklı seçimler yapmak isteyebilirsiniz. Bebeğizin hangi kıyafet içinde rahat olacağını görmeden tek çeşitten birçok kıyafet almamaya özen gösterin. Seçim yaparken küçük detaylara dikkat edin: Örneğin çok düğmeli ya da ilmekli bir kıyafet bebeğiniz otururken ya da yatarken onu rahatsız edebilir. Kıyafetin her iki tarafının da bu şekilde olmamasına özen gösterin.

Diğer dikkat etmeniz gereken bir konu da kıyafetin yapılış maddesidir. %100 pamuk veya organik pamuktan yapılmış kıyafetler bebeğinizin hassas cildi için daha sağlıklıdır.

Yorumlar