Merhaba, hoş geldiniz ! AnneForm'un eşsiz özelliklerini daha iyi kullanabilmek için üye olabilirsiniz.
En İyi Güzellik Uygulamaları
Beğen

Beauty Tips (Güzellik tüyoları)

Adından da anlaşılacağı gibi, bu uygulama her türlü güzellik sorunuzla ilgili tüyolara ulaşmanızı sağlıyor. Güzellik sorunlarınıza çözüm bulabilir ve daha sonra değerlendirmek üzere bazı tüyoları kaydedebilirsiniz. Bu uygulamanın bulucusu Dailyglowdur.

Hair & Beauty (Saç & Güzellik)

Saç, güzellikte önemli bir anahtardır. Kadınlar saçlarında en güzel görüntüyü elde etmek için saatlerini kuaförde harcarlar. Bu uygulama ile, artık kuaföre giderken dergilerden kesilmiş saç modellerini yanınızda taşımanıza gerek yok. Tüm saç stilleri size Iphone’unuz kadar uzakta!

Beauty Product Reviews (Güzellik ürünleri yorumları)

Aradığınız herhangi bir güzellik ürünü ile ilgili detaylı yorumlanmış çizelgeler bulacaksınız. Bu uygulama tamamen gerçek kişi yorumlarından oluşmuş bir sistemdir. Bu uygulamanın yaratıcısı Totalbeauty olduğu için, herhangi bir ürünü ürün yorumlarına güvenebilirsiniz.

Beauty & Fashion Trends (Güzellik & Moda Trendleri)

Moda ve güzellik bağımlıları, bu uygulamaya bayılacaklar! Bu uygulama en son çıkan güzellik ve moda trendlerini ücretsiz sunuyor. Uygulamanın bir başka çekici yanı ise sanal makyaj paleti. Profesyonel makyaj sanatçılarından tüyolar alırken, diğer yandan değişik makyaj hileleri deneyebilirsiniz

iPur

Uygulama, yüz tanıma sistemini kullanarak, fotoğrafınızı yükleyip herhangi bir makyaj stilini yüzünüze uygulama olanağını sağlıyor. Fotoğrafınızı Facebook aracılığıyla paylaşmanız için seçenek de var.

Sunscreen Timer (Güneş kremi zamanlayıcı)

Özellikle hassas ciltli kişiler için, bu uygulama basit ama faydalı. Sadece aldığınız SPF düzeyi ile bu uygulamanın hatırlatıcısı sizi fazla yanmamamız için uyarıyor.

Cosmetifique (Kozmetik)

Bu uygulama güzellik meraklıları için uluslararası formatta 5000 kadar kozmetik içeriği kapsıyor. Güzellik ürünlerinin içeriklerinin, karar verme aşamasında çok önemli olmasından dolayı bu yararlı bir uygulama. İçeriğin çeşidini aratırsınız ve ona göre değerlendirirsiniz. 

Yorumlar