Merhaba, hoş geldiniz ! AnneForm'un eşsiz özelliklerini daha iyi kullanabilmek için üye olabilirsiniz.
Iphone Uygulamaları ile Formda Kalın
Beğen

Iphoneları bir parçamızmış gibi her yere taşıyoruz. Bu sadık arkadaşımız, formda kalmak için de bize yardımcı olabilir.  Diyetinizi uygulamak ve bir beslenme programı izlemek adına aşağıdaki uygulamaları değerlendirebilir ve aynı zamanda eğlenebilirsiniz de:


Lose It (Kilo Verin)
Bu uygulama kalori hesabıyla ilgili basit bir uygulamadır. Uygulamanın veri tabanında gezinerek her yemekte ne kadar kalori aldığınızı, spor salonunda ne kadarını yaktığınızı görebilir ve program süresince kaydettiğiniz ilerlemeyi izleyebilirsiniz. Programın etkinliği sizin kendinize karşı ne kadar dürüst olduğunuzla paraleldir.


Eight Glasses a Day (Günde Sekiz Bardak Su)
Günde sekiz bardak içmeyi hedefliyorsanız, vücut su oranınızla ilgili bu uygulamadan faydalanabilirsiniz.  İçtiğiniz her bardak su için uygulamadaki bir bardak suya dokunuyorsunuz böylece sekiz bardağa ulaşmış oluyorsunuz.


Livestrong Calorie Tracker (Güçlü Yaşa Kalori İzleme)
Bu uygulama sıradan bir kalori izleme uygulaması değil elbette. Gün içinde yediklerinizin kaydını tutarken, protein, sodyum, karbonhidrat ve yağ alımını da ayırarak gösteriyor. 600,000 besini aşan geniş bir veri tabanı var. Genellikle dünya zinciri olan restoran yemeklerinin bile araştırmasını yapabiliyorsunuz. Öte yandan bedeninizi kuvvetlendirmek için gereken fiziksel aktiviteleri kontrol edebiliyor ve fiziksel egzersizinizi takip edebiliyorsunuz. Her gün o günün gıda içeriğinin özetini ve yaktığınız kalorileri görebiliyorsunuz.


Veganxpres
Veganxpres uygulamasıyla, sıkça servis edilen çeşitli vegan yemek listelerini elde edebiliyorsunuz. Yemeğinizi bir restoranda sipariş ederken uygulamanızı açabilir ve içeriğini kontrol edebilirsiniz.


Abs Diet Smoothie Selector (Diyet Buzlu İçecek Uygulaması)
Eğer buzlu içecek (smoothie) bağımlısıysanız, yeni tarifler için bu uygulamaya bakabilirsiniz. Kas yapmak, kilo vermek ve hatta akşamdan kalma halinizden kurtulmak için bu uygulama size uygun buzlu içecek tavsiyesinde bulunacaktır. Buzlu içecek tarifleri konusunda kendinize güveniyorsanız, uygulama aracılığıyla bu tarifleri programın sahibi olan Men's & Women's Health Magazine’e gönderirseniz tarifinizin yayınlanması ve hatta bir ödül kazanmanız söz konusu olabilir.


Thin Cam (Kilo izleme)
Uygulama kullanıcılarının bu uygulama aracılığıyla günlük gıda alımlarını girmeleri bekleniyor. Yemeğinizin resmini çekerek, veri tabanına yemek düzeninizi kaydedebilirsiniz. Ayrıca uygulama kullanıcıları, diyetisyenler yardımıyla kişisel beslenme listesi de oluşturabiliyor.


My Supplements (besinlerim)
Bu uygulama beslenmeyi her yönüyle ele alıyor. Bedeniniz açısından endişe duyduğunuzda, tüm detayları izlemek istediğinizde, bu uygulama hayatınızı kolaylaştıracaktır.  Bu araç metabolizma hızını hesaplar ve kişisel tavsiyelerde bulunur.

Yorumlar