Merhaba, hoş geldiniz ! AnneForm'un eşsiz özelliklerini daha iyi kullanabilmek için üye olabilirsiniz.
Ünlülerin Güzellik Sırları
Beğen
AnneForm Ekibi

Her insanın belli güzellik ritüelleri vardır. Bu ritüeller son derece kişiseldir ve kişinin yaşantısını doğrultusunda değişiklik gösterir. Peki, her daim kameralar önünde olan ve güzelliklerini korumaya çalışan ünlülerin olmazsa olmazları neler?

 

Çağla Şikel

Çağla Şikel genç ve güzel görünmek için cildine argan yağı sürdüğünü söylüyor. Son yıllarda çok popüler olan argan yağının ciltteki kırışıkları azaltmaya yardımcı olduğunu göz önünde bulundurursak, Şikel’in etkili bir tercih yaptığını söyleyebiliriz.

 

Demet Şener

Demet Şener güzelliğin sağlıklı yaşam ile geldiğini savunanlardan. Düzenli beslenen ve spor yapan Şener, sigara içmiyor ve alkol kullanmıyor. Dıştan yapılan bakımın, sağlıklı yaşama destek olacağını savunuyor.

 

Gülben Ergen

Gülben Ergen cildine özen gösterenlerden. Haftada bir uyguladığı peeling ve nem maskesi Ergen'in vazgeçilmezlerinden.

 

Yeşim Salkım

Yeşim Salkım’ım olmazsa olmazı zeytinyağlı sabun. Her sabah yüzünü zeytinyağlı sabun ile yıkayan Salkım haftada iki kez de yüzünü soda ile yıkıyor.

 

Deniz Berdan

Sağlıklı beslenmeye özen gösteren Deniz Berdan günde bir litreye yakın yağsız süt içiyor. Görünen o ki, ünlü tasarımcının olmazsa olmazı süt!

 

Biraz da Türkiye dışına göz atalım:

                                                               

Naomi Campbell

Campbell ılık süt banyosu ile cildinin güzelliğini koruyor. Selüliti bacaklardan uzak tutmak için ise kahve taneleri ile masaj yapıyor.

 

Miranda Kerr

Ünlü model, ışıldayan güzel cildi için kuşburnu yağı kullanıyor.    

 

Gwyneth Paltrow

Cildini nemlendirmek için Omega-3 içeren kremlerden kullanan ünlü oyuncu, cildinde oluşan nemli hissi çok sevdiğini söylüyor.

 

 

    Jessica Alba

   Jessica Alba da Demet Şener gibi dıştan yapılan bakımı destek olarak kullansa da sağlıklı yaşamaya özen gösteriyor. Yulaf ağırlıklı bir kahvaltı olmazsa olmazı. Her gün     balık tüketen Alba, akşam yemeklerinde genellikle salata tüketiyor.


 

 

 

 Jennifer Aniston 

Ünlü oyuncu kimyasal içerikli kozmetik ürünlerinden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyor. Evde yaptığı maskeleri kullanan ünlü oyuncunun en favori maskesi ise; püre haline getirilmiş ananası bal ile karıştırıp yüze uygulamak.

Sandra Bullock

Sandra Bullock cilt güzelliğini elmaya borçlu olduğunu öne sürüyor. Günde iki adet elma yemeye özen gösteren ünlü oyuncu, yüzüne de genellikle elma maskesi uyguluyor.


Jessica Simpson

Simpson’ın olmazsa olmazı banyodan sonra saf zeytinyağı maskesi ile saçlarının yıpranmasını önlemek. 

 

AnneForm Ekibi Çalıştığı Yer: AnneForm
Yorumlar