top of page

HAKKIMIZDA

AnneForm (AF), günümüz modern annesine yardımcı olmak için kurulmuş bir internet içerik sitesidir.

 

Güzel anneler, sağlıklı bebekler mottosuyla yola çıkan AF, sadece Türkçe değil aynı zamanda tüm sayfaları ingilizce olarak da yayın yapmaktadır.

 

Araştırma ve uzman ekibimiz devamlı yeni konular hakkında araştırma yaparken, video ekibimiz sadece Türkiye'de değil yurt dışında da bilenen doktor ve uzmanlarla röportajlar yapıp, bunları da İngilizce ve Türkçe olarak yayımlamaktadır.

 

AF kaliteli ve özgün yazıları,  benzersiz site bölümleriyle anne-bebek-hamile alanında Türkiye'de bir ilke imza atmıştır.

 

Anne adaylarına ve ebeveynlere hamilelik, doğum, bebek, okul öncesi ve güzellik konularında sunduğu kaliteli ve zengin içeriğin yanı sıra, alanında uzmanlarla gerçekleştirilen iki dilli 'Video Röportajları', 'Kitap Özetleri', 'Yemek Tarifleri', 'El İşleri', 'Dadı İlan Panosu' gibi birçok interaktif bölüm sunuyor olması AnneForm'u benzersiz kılmaktadır.

 

AnneForm, annelerin düşüncelerini paylaşabilecekleri özgür bir ortam sunar. Birçok kültürden bir araya gelen anneler, her türlü konuda birbirlerine danışabilir ve deneyimlerini paylaşabilir. Anneform'da puan toplayarak Bebekform'da indirim kazanabilirler.

 

Başta Amerika, İsviçre, Türkiye, Rusya, İngiltere ve Almanya olmak üzere birçok farklı ülkeden alanında uzman doktorlar AnneForm'a katkıda bulunuyor ve güçlü araştırma ekibimiz sayesinde değerli annelerimizin merak ettiği konularda doğru bilgiyi onlara sunmaya devam ediyoruz.

bottom of page